Mainos: Syksyn supertarjouksena Rantalakeus Digi 6 kk vain 29 €, tilaa tästä!

tyrnävän palloseura
Tyrnävän Palloseura järjestää tulevana kesänä liikunnallista tekemistä – Kesäkuussa paikkakunnalla voi osallistua jalkapallokouluun ja salibandyleireille "Tarjoamme harrastusmahdollisuutta hyvin matalalla kynnyksellä"

Tyr­nä­vän Pal­lo­seu­ra jär­jes­tää tu­le­va­na kesänä lii­kun­nal­lis­ta te­ke­mis­tä – Ke­sä­kuus­sa paik­ka­kun­nal­la voi osal­lis­tua jal­ka­pal­lo­kou­luun ja sa­li­ban­dy­lei­reil­le "Tar­joam­me har­ras­tus­mah­dol­li­suut­ta hyvin ma­ta­lal­la kyn­nyk­sel­lä"

24.04.2022 15:00
Tilaajille
Jarkon videoilla konkretisoidaan jääkiekkosanastoa, oletko jo nähnyt, miten hiotaan kuvioita, kolataan jäätä ja miten pikkuleijonat rokottaa?

Jarkon vi­deoil­la konk­re­ti­soi­daan jää­kiek­ko­sa­nas­toa, oletko jo nähnyt, miten hiotaan ku­vioi­ta, ko­la­taan jäätä ja miten pik­ku­lei­jo­nat ro­kot­taa?

11.02.2022 18:00
Tilaajille